نتایج جستجو برای عبارت :

ارسال انبوه اس ام اس

⬅️ مثال کاربردی از وب سرویس های سیموتل
✅ استفاده از وب سرویس برای ارسال تماس صوتی
این API به نرم افزارهای دیگر مانند CRM ،ERP، اتوماسیون و ... اجازه می‌دهد که با ارسال شماره تلفن و فایل صوتی به سیموتل و همچنین ایجاد یک سناریو اختصاصی با ماژول‌های مختلف در سیموتل تماس صوتی ارسال نمایند و از نتیجه آن مطلع شوند. این تماس ها می توانند به صورت انبوه نیز ارسال شوند.
نمونه‌های کاربردی:— ارسال پیام تبریک به مناسبت تولد مشترکین و ...— ارسال پیام های اطل
پیامک انبوه:

همواره مهم ترین دغدغه بازاریاب‌ها ارتباط با مشتریان برای کسب و کار بهتر است.
قطعا همه شرکت‌ها به دنبال به صرفه ترین و بازدهی بالا برای ارتباط با مشتری
هستند. بنابراین استفاده از پیامک انبوه یکی از بهترین راهکار‌های ارتباطی محسوب
می‌شود.

پیامک انبوه یک سرویس پیام رسان از نرم‌افزار به یک فرد است. که تعداد زیادی
اس ام اس را به یک گروه گیرنده ارسال می‌کند.

مزایای ارسال انبوه پیامک:

صرفه جویی در وقت و قیمت از مزیت‌های مهم این س
تبلیغات انتخاباتی در کانال و گروه تلگرام 
ممبر فیک کانال تلگرام .......  8 هزار تومان
ممبر واقعی اد اجباری  ........ 10 هزار تومان 
ممبر فیک گروه تلگرام ........ 12 هزار تومان 
بازدید پست کانال تلگرام ....... 1500 تومان
فالوور فیک ارزان
فالوور ایرانی واقعی
فالوور پاپ اپ لایک زن 
لایک پست اینستاگرام 
عرضه و فروش کانال های اماده تلگرام از 10 الی 500 هزار ممبر ( تحویل فوری )
تبلیغات گسترده تلگرامی . تبلیغات انبوه و هدفمند . ارسال انبوه استانی بصورت پیامک .ایمیل . ار
ساعت از دو و نیم هم گذشته. فردا ساعت نه قرار دارم اما قرار ندارم. پلکم سنگین نمی‌شود. خوابم را فروخته‌ام به یک کوه فکر و خیال. مخاطبین گوشیم را زیر و رو می‌کنم بلکم یکی از این شماره‌ها پر رنگ‌تر از بقیه شود که یعنی بیا به من پیام بده اما نمی‌شود. می‌روم سراغ آدم‌های مجازی. تمام پیام‌رسان‌ها را بالا و پایین می‌کنم، چند تا پیام هم می‌نویسم و ارسال نمی‌کنم و سر آخر ناامید می‌شوم از آدم‌ها. حجم اتاق را انبوه تاریکی گرفته. سیاهی مثل خاک، مثل
شما را به استفاده از سامانه پیامک  رایگان اس ام اس دعوت می کنم. این سامانه به شما امکان ارسال و دریافت پیامک بصورت کاملا نامحدود ، در هر زمان و هر مکان **بدون نیاز به اینترنت** و نصب نرم افزار را می دهد. مناسب برای مدارس،دانشگاه ها ،ادارات،سازمان ها،شرکت های خصوصی ،هیئت های مذهبی ،بسیج و . . . 
وب سایت رایگان اس ام اس  بروزترین و پیشرفته ترین ارائه دهندۀ سامانه پیامک در کشور می باشد. پنل اس ام اس یا سامانه پیام کوتاه نرم افزاری تحت وب است که به

ارسال پیامک انبوه از روی نقشه:
شما با استفاده از قابلیت پیامک انبوه در آی نوتی می‌توانید
خدمات و محصولات خود را در منطقه ای که هستید معرفی کنید، این اطلاع رسانی بسیار
پر باز ده است و می‌تواند مشتری‌های زیادی جذب کند.
ارسال پیامک از روی نقشه شماره افرادی است که زمان خرید سیم
کارت آدرس خود را ثبت کرده اند.
در بانک‌های اطلاعاتی ارسال پیامک از روی نقشه شماره افرادی
که خط ایرانسل و همراه اول دارند موجود‌ می‌باشد. این پیامک‌ها نوعی پیامک
تبل
گل فروشی شیراز : در سایت ما میتوانید بصورت آنلاین سفارش خود را ثبت کنید،  ما امکان ارسال گل در شیراز را در تمامی روزهای سال داریم.

در سایت ما به راحتی میتوانید محصولات مختلف را سفارش دهید شامل:

سبد گل 
تاج گل 
دسته گل 
باکس گل 
انواع گل های رز، لیلیوم و ...

از محصولات متنوع ما دیدین کنید ، سپس با یک تماس میتوانید محصول مورد نظر را سفارش داده و درب منزل خود یا عزیزی که میخواهید گل را تقدیم او کنید ، تحویل بگیرید.

ارسال گل برای همسر در شیراز
مزیت های ساخت ایمیل
ساخت ایمیل مزیت های بسیار زیادی دارد، یکی از مزیت های اصلی آن ارزان بودن می باشد که عملا شما هزینه ای بابت ارسال ایمیل نمی خواهید بدهید و در کمترین زمان ممکن، پیام شما به دست مخاطبان خواهد رسید. این مورد می تواند هزینه کمی برای شما داشته باشد. یکی دیگر از مزیت هایی که ایمیل دارد این است که شما می توانید ایمیل های تبلیغاتی انبوه ارسال کنید و به کمک آن، مخاطبانتان را دعوت به وب سایت، شبکه اجتماعی یا … کنید.
مزیت های ساخت ایمیل
ساخت ایمیل مزیت های بسیار زیادی دارد، یکی از مزیت های اصلی آن ارزان بودن می باشد که عملا شما هزینه ای بابت ارسال ایمیل نمی خواهید بدهید و در کمترین زمان ممکن، پیام شما به دست مخاطبان خواهد رسید. این مورد می تواند هزینه کمی برای شما داشته باشد. یکی دیگر از مزیت هایی که ایمیل دارد این است که شما می توانید ایمیل های تبلیغاتی انبوه ارسال کنید و به کمک آن، مخاطبانتان را دعوت به وب سایت، شبکه اجتماعی یا … کنید.
پنل پیامک تبلیغاتی حرفه ای با امکانات کامل
قیمت پنل: 250هزارتومان(تمدیدسالانه رایگان)
تعرفه هر پیامک13تومان(هزارپیامک13هزارتومان)
هدیه:دوهزارعددپیامک،دوعددخط خدماتی
و یک خط اختصاصی انتخابی
ارسال به بلک لیست وغیربلک لیست وگزارش ارسال و دریافت
ارسال به محدوده خاص ازنقشه و باکدپستی و به دکل B.T.S
ارسال به مشاغل واصناف و ارسال با انتخاب سن وجنسیت دلخواه
مشاهده پنل آزمایشی دمو قبل ازخرید:
انتخاب این پنل و خریدآنلاین: واردسایت زیرشوید 
Www.Artasms.ir
پنل
اس ام اس به این صورت است که هریک از کاربران دارای نام کاربری و رمز عبور
منحصر بفرد می باشند و پس از وارد نمودن این اطلاعات وارد محیط شخصی خود
خواهند شد و هیچ کس به این محیط دسترسی نخواهد داشت .
در پنل اس ام
اس ، شما می توانید از امکانات مختلفی نظیر ، ارسال تکی و گروهی ، ارسال
منطقه ای پیامک ، ارسال اس ام اس بر اساس کدپستی ،ارسال رده سنی و جنسیت
،ارسال پیامک صوتی، ارسال پیامک انبوه ، پیامک از رو نقشه گوگل ، ارسال
اتوماتیک اخطاریه،تبریک ،
پیامک هوشمند زمان دار:
در این نوع پیامک انبوه شما می‌توانید در تاریخ و ساعت خاصی
که خودتان تایین ‌می‌کنید تعداد پیامک انبوه در یک لحظه ارسال کنید.
از قابلیت این نوع پیامک این است که می‌توانید تاریخ ارسال
آن را از قبل تایین کرده و پیامک در تاریخ تایین شده به صورت هوشمند ارسال می‌شود.
همچنین یکی دیگیر از قابلیت های پیامک هوشمند این است که می‌توان مشخص کرد پیام در
یک تایم مشخص در یک بازه زمانی تایین شده بصورت 
خودکار به کاربر ارسال شود. برای

پیامک هوشمند زمان دار:

در این نوع پیامک انبوه شما می‌توانید در تاریخ و ساعت خاصی که خودتان تایین ‌می‌کنید تعداد پیامک انبوه در یک لحظه ارسال کنید.

از قابلیت این نوع پیامک این است که می‌توانید تاریخ ارسال آن را از قبل تایین کرده و پیامک در تاریخ تایین شده به صورت هوشمند ارسال می‌شود. همچنین یکی دیگیر از قابلیت های پیامک هوشمند این است که می‌توان مشخص کرد پیام در یک تایم مشخص در یک بازه زمانی تایین شده بصورت  خودکار به کاربر ارسال ش
ارسال انبوه اس ام اس

اگر شما هم صاحب کسب‎و‎کار هستید و یا به فکر راه اندازی کسب‎وکاری جدید می‎باشید قطعا فروش مناسب یکی از اصلی ترین چالش‎های پیش روی شماست.
نگران نباشید شما در حل این چالش تنها نیستید!!!
ما در "بهنما" به شما کمک می‎کنیم تا با استفاده از ابزار‎های مختلف بازاریابی دیجیتال، فروش مناسبی را برای محصولات و یا خدمات خود
به دست آورید.

#بستری_برای_فروش_بهتر_کسب_و_کار_شما

28426529 021

جهت آشنایی بیشتر با خدمات بهنما به صفحه اینستاگ
ارسال انبوه اس ام اس

اگر شما هم صاحب کسب‎و‎کار هستید و یا به فکر راه اندازی کسب‎وکاری جدید می‎باشید قطعا فروش مناسب یکی از اصلی ترین چالش‎های پیش روی شماست.
ما در "بهنما" به شما کمک می‎کنیم تا با استفاده از ابزار‎های مختلف بازاریابی دیجیتال، فروش مناسبی را برای محصولات و یا خدمات خود
به دست آورید.

28426529 021

ارسال انبوه اس ام اس

به دست آورید.

28426529 021

ایمیل مارکتینگ یا بازاریابی با ایمیل چیست ؟ایمیل مارکتینگ یا بازاریابی با ایمیل بخشی از دنیای بازاریابی اینترنتی است . ایمیل مارکتینگ به معنی ارسال ایمیل های انبوه و فراوان برای رسیدن به هدفی خاص به افرادی که خودشان ابراز تمایل کرده اند . به عبارت دیگر ایمیل مارکتینگ بازاریابی مستقیم خدمات و محصولات از طریق ارسال پیام های تجاری گروهی به افراد به وسیله ایمیل است .در واقع ایمیل مکانی برای فروش محصولات ، مکانی برای اطلاع رسانی ، تبلیغی برای
ارسال انبوه پیامک

به دست آورید.

28426529 021

جهت آشنایی بیشتر با خدمات بهنما به صفحه اینستاگرا
ارسال انبوه پیامک

به دست آورید.

28426529 021

ارسال انبوه پیامک

به دست آورید.

28426529 021

ارسال پیامک تبلیغاتی و بازاریابی پیامکی یکی از شیوه های رایج در دنیای مارکتینگ است و تقریبا هر صنعتی می تواند از مزایای ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی بهره مند شود. از جمله صنایعی که می تواند از کانال بازاریابی پیامکی استفاده کند، صنعت نشر است. ناشران نیز می توانند با ارسال پیامک درست و به جا و با هدف گذاری مناسب بهترین نتیجه را از بازاریابی پیامکی دریافت کنند.شاید برایتان سوال باشد که با وجود اپلیکیشن های متفاوت و دنیای اینترنت که به لطف تل
کاربرد پیامک در حوضه مشاغل:
امروزه یکی از راه کار های تبلیغات و معرفی محصول مخصوصا برای مشاغل کوچک و تازه تاسیس، ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی است.
این پیامک‌ها را می‌توان در غالب های متفاوتی ارسال کرد. سامانه پیامک شرکت آی نوتی انواع راه های ارسال پیامک انبوه را برای شغل های تازه تاسیس در راستای بهبود رونق کسب و کار فراهم کرده.
ارسال از روی نقشه:
یکی از قابلیت‌های پیامک انبوه تبلیغاتی که سامانه آی نوتی هم از آن برخوردار است ارسال پیامک از
هر ساله میلیونها کالا از قبیل تجهیزات صنعتی، لوازم منزل، مواد خام، لوازم تجاری، لوازم منزل و… از طریق ارسال بار هوایی در سراسر جهان جا به جا می شوند. در حقیقت ارسال بار هوایی به دلیل ویژگیهای مهمی نظیر ایمنی، سرعت و مقرون به صرفه بودن، بهترین روش برای جا به جایی کالا به خصوص کالاهای گران قیمت و محصولات فاسد شدنی می باشد. بسیاری از شرکت های واردات و صادرات در جهان، برای ارسال کالاهای خود ارسال بار هوایی را به خاطر امکانات و مزایای منحصر به فر
اگر بخواهید برای تعداد متعددی از مخاطبانتان پیام کوتاه از نوع تبلیغاتی یا این که خدماتی ارسال فرمایید نیازمند ابزاری می‌باشید که بتواند در بازه زمان کوتاه و با هزینه ای کم، پیام کوتاه موردنظرتان را به مخاطبان شما ارسال نماید. در‌این حالت فعالیت هوشمندانه به کار گیری از  پنل اس ام اس است . خرید پنل اس ام اس مطمئنا با چالش هایی همراه است . ما به شما یاری میکنیم متناسب با نیاز و دارایی پنل پیامکی خریداری نمائید . پیش از این‌که به بحران های خری
شارژ 1000 تومانی همراه اول سامانه صفر و یک✅ برای کسانیکه شرکت نکردن بدون شارژ هم میشه بفرستید1⃣ ارسال 1 به 3072022⃣ ارسال کد فعالسازی به 307202به ازای دعوت از هر 1 نفر 1000 تومان شارژ دریافت میکنید✅ ثبت درجا و شارژدهی آنی تا سقف 200,000 تومان (بصورت مستقیم) ثبت دعوت با ارسال 300 به 307202 دریافت شارژ با ارسال  1000 به 307202 لغو با ارسال OFF و سپس OFF1 به 307202
شارژ 4000 تومانی همراه اول سامانه گردو✅ برای کسانی که شرکت نکردن بدون شارژ هم میشه بفرستید1⃣ ارسال 1 به 4051012⃣ ارسال کد فعالسازی به 405101به ازای دعوت از هر 3 نفر 4000 تومان شارژ دریافت میکنید✅ ثبت درجا و شارژدهی آنی تا سقف 200,000 تومان (بصورت مستقیم) ثبت دعوت با ارسال 300 به 405101 دریافت شارژ با ارسال  1000 به 405101 لغو با ارسال OFF و سپس OFF1 به 405101
سلام بر دوستان عزیز سایت ما برای خرید قوانین خواست خود را دارد
که برای خرید شما باید آنها را رعایت کنید اول:« از همه شما باید فقط از درگاهی
ک در سایت مان هست ارسال کنید و عکسش را برای شماره ی 09305588201
ارسال کنید تا ما سفارش را ارسال کنیم دوم:«اگر کسی پول تقلبی برای ما ارسال کند درگاه ما متوجه شده و مشخصات را به صورت خودکار برای پلیس ارسال میکند سوم:«کالایی ک خریداری میکنید به هیچ وجه پس گرفته نمی‌شود و قبل از هر اقدامی اول از خرید خود متمعن شوید چ
آدرس ایمیل برای ارسال تمرین‌ها به آدرس زیر تغییر یافت:
myteacher1616@gmail.com
دانشجویانی که تاکنون فایل حل تمرینات را ارسال نکرده‌اند، فایل‌ها را به این آدرس ایمیل کنند.
دانشجویانی که تمرینات خود را به آدرس قبلی ارسال کرده‌اند نیازی به ارسال مجدد ندارند. لطفاً از این به بعد، فایل‌ها را به آدرس جدید ارسال کنید.
پنل ارسال پیامک

جشنواره فروش رمضان سامانه پیام کوتاه با تخفیفات 50 درصدی
فرصتی ویژه
برای معرفی کالا و خدمات، ارتباط با مشتریان و
توسعه کسب و کار شما
با پنل ای ام اس ️ سامانه پیامکی
ارسال پیامک منطقه ای، از روی نقشه ، بر حسب جنسیت و سن، و...
$ کسب و کار خود را متحول کنید $
بسیار ارزان و موثر ️
امکان ارسال بصورت هدفمند
امکان ارسال تبلیغات به مناطق سراسر کشور
امکان ارسال تبلیغات بر اساس کد پستی
ا
سلام بر دوستان عزیز سایت ما برای خرید قوانین خواست خود را دارد
که برای خرید شما باید آنها را رعایت کنید اول:« از همه شما باید فقط از درگاهی
ک در سایت مان هست ارسال کنید و عکسش را برای شماره ی 09305588201
ارسال کنید تا ما سفارش را ارسال کنیم دوم:«اگر کسی پول تقلبی برای ما ارسال کند درگاه ما متوجه شده و مشخصات را به صورت خودکار برای پلیس ارسال میکند سوم:«کالایی ک خریداری میکنید به هیچ وجه پس گرفته نمی‌شود و قبل از هر اقدامی اول از خرید خود متمعن شوید چ
اگر بخواهید برای تعداد متعددی از مخاطبانتان پیام کوتاه از نوع تبلیغاتی یا این که خدماتی ارسال فرمایید نیازمند ابزاری می‌باشید که بتواند در بازه زمان کوتاه و با هزینه ای کم، پیام کوتاه موردنظرتان را به مخاطبان شما ارسال نماید. در‌این حالت فعالیت هوشمندانه به کار گیری از  پنل اس ام اس است . خرید پنل اس ام اس مطمئنا با چالش هایی همراه است . ما به شما یاری میکنیم متناسب با نیاز و دارایی پنل پیامکی خریداری نمائید . پیش از این‌که به بحران های خری
شارژ 2000 تومانی همراه اول سامانه دیرین ران✅ برای همه / جدیدبدون شارژ هم میشه بفرستید1⃣ ارسال 1 به 30717312⃣ ارسال کد فعالسازی به 3071731به ازای دعوت از هر 3 نفر 2000 تومان شارژ دریافت میکنید✅ ثبت درجا و شارژدهی آنی تا سقف 200,000 تومان (بصورت مستقیم) ثبت دعوت با ارسال 300 به 3071731 دریافت شارژ با ارسال  1000 به 3071731 لغو با ارسال OFF و سپس OFF1 به 3071731
با تیر و کمان کودکی امدر کوچه باغ های قدیمیدر انبوه درختان باران خوردهسینه ی گنجشکی را نشانه گرفته بودمکه عاشق تو شدمگنجشک به شانه ام نشستو من..شکارچی ماهری شدماز آن پس..هرگز به شکار پرنده ای نرفتمهر وقت دلتنگم آواز می خوانمپرنده می آیدپرنده می نشیندپرنده را می بویمپرنده را می بوسمپرنده را رها می کنمو چون شکار دیگری می شود..کودکی ام را می بینم..در انبوه درختان باران خوردهبا بوی کاهگل..و آواز پرنده..به خود می پیچد و گریه می کند..های آواز..چقدر ت
کاربرد پیامک در حوضه مشاغل:
امروزه یکی از راه کار های تبلیغات و معرفی محصول مخصوصا برای مشاغل کوچک و تازه تاسیس، ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی است.
این پیامک‌ها را می‌توان در غالب های متفاوتی ارسال کرد. سامانه پیامک شرکت آی نوتی انواع راه های ارسال پیامک انبوه را برای شغل های تازه تاسیس در راستای بهبود رونق کسب و کار فراهم کرده.
ارسال از روی نقشه:
یکی از قابلیت‌های پیامک انبوه تبلیغاتی که سامانه آی نوتی هم از آن برخوردار است ارسال پیامک از
آقا این گوشی های اندروید واقعا رو مخه مثلا  میخوای یه پیامو ارسال کنی میزنی ارسال نمیشه ولی یه پیامو نمیخوای ارسال بشه دستت میخوره کنارش ارسال میشه میخوای یه برنامه رو ارسال کنی ده بار میزنی روی برنامه باز نمیشه ولی یه لحظه دستت میخوره رو صفحه ده تا برنامه باهم باز میشه چرا  ؟:/
در ارسال برودکست دو هدف وجود داره از طریق برودکست مقصد را پیدا کنیم، یا هدف ارسال همگانی باشه در شکل زیر مثالی از نوع اول را مشاهده می‌کنید که عموما در شبکه‌های بی‌سیم و خصوصا در الگوریتم مسیریابی AODV کاربرد داره.
 اگر سوالی دارید خوشحال می‌شم کمک کنم.

امروز که چشمم به بخش بایگانی وبلاگم خورد یه لحظه به فکرم رسید که یه بررسی کنم ببینم که من تو کدوم ماه بیشترین مطلب رو ارسال کردم. بنابراین داده‌های مربوط به بخش بایگانی رو تو اکسل وارد کردم و نتیجه این شد:
اطلاعاتی که من میتونم از این نمودار در بیارم:
بیشترین تعداد مطلب در ماه بهمن (ماه دوم زمستان) ارسال شده است.
کمترین تعداد مطلب در ماه آبان (ماه دوم پائیز) ارسال شده است.
تنوع سال‌ها برای ماه بهمن بیشتر از سایر ماه‌هاست - در چهار سال در ماه بهم
فروش آنلاین لوازم خرازی از خرازی سرنخ
ثبت سفارش
دایرکت اینستاگرام: Sarenakh_kharrazi
واتساپ: 09132093489

نحوه ارسال
ارسال از طریق اسنپ باکس در اصفهان
ارسال پستی در سایر استان ها
نکات مهم
هزینه ارسال بر عهده مشتریان عزیز می باشد.
در روش ارسال پستی آماده سازی برای ارسال نیازمند دو روز می باشد. 
با خدمات فروش آنلاین خرازی سرنخ راحتی را تجربه کنید !
ادامه مطلب
شرکت ایزوگام کیانی بزرگترین کارخانه ایزوگام تبریز ، تولید کننده انواع ایزوگام صادراتی تبریز ، ایزوگام طرح دار تبریز و تمامی ایزوگام های برند با کیفیت فوق العاده و ارسال به سراسر شهرهای استان و کشور در اسرع وقت .
ایزوگام کیانی یا داشتن بزرگترین کارخانه ایزوگام تبریز و تولید انبوه محصولات ایزوگامی ، هم اکنون آماده ارائه خدمات به نمایندگی های فعال ، پیمانکاران ، انبوه سازان ، ساختمان سازان ، شرکتهای ساختمانی ، نوسازی مدارس ، جهاد سازندگی
 کسب درآمد
برنامعه انستاگرام نامحدود: شامل دو پنل نامحدود رایگان انستاگرام هس که امکانات پنل در پایین توزیح داده میشود" 
 برای دنبال کنندگان ارسال کنید
می توانید از این ابزار برای ارسال پیروان به حساب اینستاگرام خود استفاده کنید. 
 نمایش ویدیوها ارسال شود
می توانید از این ابزار برای ارسال نماهای بدون رمزگذاری به فیلم های اینستاگرام خود استفاده کنید.
 نمایش داستان ارسال شود
شما می توانید از این ابزار برای ارسال نماهای بدون رمزگذاری به د
پنل اس ام اس مخابرات
شاید تا به حال با کلمه پنل اس ام اس مخابرات مواجه شدید و دقیقا نمی دانید که پنل اس ام اس را چه شرکت هایی ارائه می دهند؟ آیا مخابرات خود پیامک های تبلیغاتی و انبوه را ارسال می کند؟ آیا برای اینکه پنل اس ام اس داشته باشیم و پیامک ارسال کنیم، باید به شرکت های دیگری مراجعه کنیم؟
بگذارید در همین ابتدای مقاله پاسخی کوتاه برای این سوالات بدهم! باید بگویم شرکت مخابرات ارائه دهنده پنل اس ام اس و خدمات مربوط به آن نیست؛ به عبارتی دیگ
سلام به بینندگان عزیز 
اگر مایل هستید می تونید داستان های کوتاه، شعر، متن و حتی داستان های بلند خودتون رو برای ما ارسال کنید تا در وبلاگ قرار داده بشه
ارسال متن ها از طریق :ghassam.m84@gmail.com
ارسال متن ها مانند نمونه زیر و به ترتیب باشد:
نام و نام خوانوادگی
نوع متن (شعر، داستان...) 
عنوان 
متن
مطالب ارسالی پس از تایید در وبلاگ قرار می گیرد.
حتما شرکت کنید
اگر تمایل دارید به عنوان نویسنده در وبلاگ ما فعالیت کنید رزومه خود را به صورت یک نظر برای همین مطلب ارسال کنید.

ارسال لینک مجاز است.
نظر ها تنها به صورت خصوصی قابل ارسال است.
مکاتبات از طریق ایمیل صورت می گیرد، پس ورود ایمیل الزامی است.
از ارسال رزومه کذب جدا خودداری کنید.
در حال حاضر هیچ گونه حقوق مادی نه برای ما و نه برای نویسندگان در نظر گرفته نشده.
داشتن اطلاعاتی ارزشمند و مفید جهت ارائه در مورد رایانه الزامی است.
بعد از ارسال رزومه در ص
قابل توجه مدیران و مسئولان ؛؛؛⬅️ پنج رفتار مهم که باید در موعد قانونی انجام گردد / برخی موارد در حسابداری وجود دارد که باید در زمان و مهلت معینی که از طرف دولت و یا سازمان ها تعیین شده انجام شود . عدم انجام این امور باعث تعلق جریمه و یا عدم برخورداری از مزایا و معافیت های مقرر در قانون شود. در زیر به مهمترین از این موارد اشاره می کنیم : ۱ . ارسال لیست مالیات حقوق کارکنان / ۲ .ارسال لیست  بیمه حقوق کارکنان / ۳ .ارسال اظهار نامه مالیات بر ارزش افزو
پنجره را باز کردم.گذاشتم اردیبهشت بریزد توی اتاق.باد می آمد‌.پرده می‌رقصید.از بیرون بوی درخت و از اتاق بوی لاوندر می‌آمد‌.یک گوشه با لئونارد کوهن خو گرفته بودم‌.داشتم فکر می‌کردم‌.به این‌‌که من فقط چند خط میان انبوه خط هایم.ناگه اندوه فرایم گرفت.اندوهِ خوانده نشدن‌.گم شدن.پرده آرام‌تر شده بود.دیگر شور رقصیدن نداشت انگار.عود هم آخر خط‌ش بود ولی نه آخرِ عطرش.کوهن هنوز می‌خواند‌.من هم هنوز در فکر بودم.که یکم اردیبهشت سی سال بعد،آیا کسی
پنجره را باز کردم.گذاشتم اردیبهشت بریزد توی اتاق.باد می آمد‌.پرده می‌رقصید.از بیرون بوی درخت و از اتاق بوی لاوندر می‌آمد‌.یک گوشه با لئونارد کوهن خو گرفته بودم‌.داشتم فکر می‌کردم‌.به این‌‌که من فقط چند خط میان انبوه خط هایم.ناگه اندوه فرایم گرفت.اندوهِ خوانده نشدن‌.گم شدن.پرده آرام‌تر شده بود.دیگر شور رقصیدن نداشت انگار.عود هم آخر خط‌ش بود ولی نه آخرِ عطرش.کوهن هنوز می‌خواند‌.من هم هنوز در فکر بودم.که یکم اردیبهشت سی سال بعد،آیا کسی
دانشجویان گرامی
مهلت تحویل و ارسال گزارش کار آزمایش اول (پمپ حرارتی) به پایان رسیده است.
آخرین مهلت ارسال و تحویل گزارش کار کمپرسور دومرحله ای: چهاشنبه 22 اسفند
مهلت ارسال و تحویل گزارش کارهای تهویه و دیگ مارست: چهارشنبه 21 فروردین
آیا کاربرد پنل پیامک فقط تبلیغات است؟
قرار
نیست همیشه از پنل اس ام اس برای تبلیغات پیامکی و ارسال پیامک انبوه
استفاده شود بلکه ممکن است قصد شما از تهیه سامانه پیامک، اتصال پنل اس ام
اس به نرم افزار (مانند حسابداری، وب‌سایت، اپ ios یا اپ اندروید) برای
ارسال پیامک اعتبار سنجی و ارسال پیامک‌ از طریق نرم افزار باشد.احراز
هویت کاربران امروزه به یکی از دغدغه‌های مدیران سایت و اپلیکیشن‌ها تبدیل
شده است، متاسفانه به دلیل استفاده اشتباه از بازا
مزیت استفاده از پنل
پیامکی آی نوتی:
در این مقاله می‌خواهیم در مورد پنل پیامکی آی نوتی صحبت
کنیم. یکی از مهم ترین مزیت‌های پنل ارسال پیامک آی نوتی نسبت به دیگر سامانه‌های
پیامکی استفاده رایگان از خدمات سامانه و خدمات پشتیبانی است.
که بهترین مزیت آن خدمات رایگان پنل پیامکی است که به مشتری‌های
خود ارائه می‌دهد. از دیگر مزایای آی نوتی برقرار بودن ارتباط با مشتری‌های قدیمی
و جدید ،استفاده پنل پیامکی در اپلیکیشن و وب سایت به صورت رایگان،ارسا
 کسب درآمد
برنامعه انستاگرام نامحدود: شامل دو پنل نامحدود رایگان انستاگرام هس که امکانات پنل در پایین توزیح داده میشود" 
لینک دانلود برنامعه برای دنبال کنندگان ارسال کنید
می توانید از این ابزار برای ارسال پیروان به حساب اینستاگرام خود استفاده کنید. 
 نمایش ویدیوها ارسال شود
می توانید از این ابزار برای ارسال نماهای بدون رمزگذاری به فیلم های اینستاگرام خود استفاده کنید.
 نمایش داستان ارسال شود
شما می توانید از این ابزار برای ارسال نماها
درب ای بی اس مدل MA 344 درب ضد اب استیل خور و برجسته
تولید کننده انبوه درب ای بی اس
تولید کننده انبوه درب ای بی اس
عرشیا چوب تولید کننده انبوه دربهای چوبی از قبیل ای بی اس ساخته شده از کلاف چوب روس و شبکه داخلی هانی کام هانی سل ترک و ام دی اف واناچای ترک و ورق رویه لمینت نرم در رنگهای مختلف از قبیل سفید و کرم و ونگه و جویز و ماهگونی و لایت و آلپر به دو صورت چرم و H  در طرح های متنوع به سلیقه شما دربهای ای بی اس دو رنگ آماده خدمت به شما مشتریان گرامی می
کسانی که علاقه به طراحی قالب دارند میتوانند با مشارکت در وبسایت bayantemplate.ir از طریق ارسال طرح های خود تخفیف 20% درصدی خرید قالب برخوردار شوند، لطفا توجه داشته باشید که تنها درصورتی که طرح شما کپی برداری شده از قالب های دیگر نباشد پذیرفته خواهد شد!
برای طراحی میتوانید از برنامه هایی ساده از نظیر Paint، یا حرفه ای مثل Photoshop و ... ایجاد و در قالب تصویر برای ما ارسال کنید.
در طرح ایجاد شده باید تمام جزئیات از نظیر تعداد ستون ها ، جای دقیق هدر و فوتر و.... ه
شارژ 6000 تومانی همراه اول سامانه گردو✅ برای کسانی که شرکت نکردن بدون شارژ هم میشه بفرستید1⃣ ارسال 1 به 4051012⃣ ارسال کد فعالسازی به 405101به ازای دعوت از هر 3 نفر 6000 تومان شارژ دریافت میکنید✅ ثبت درجا و شارژدهی آنی تا سقف 200,000 تومان (بصورت مستقیم) ثبت دعوت با ارسال 300 به 405101 دریافت شارژ با ارسال  1000 به 405101 لغو با ارسال OFF و سپس OFF1 به 405101
شارژدهی سامانه گردو همراه اول افزایش پیدا کرده✅از امروز به ازای هر سه نفر 6000 تومان شارژ دریافت میکنید
آخرین مهلت تحویل تمرین اول یکشنبه آینده یعنی 17 فروردین می باشد.
و آخرین مهلت تحویل تمرین دوم 24 فروردین می باشد.
لطفا تمرین های خود را به آدرس ایمیل HWs.electronic1@gmail.com ارسال کنید.
تمرین های خود را در یک فایل pdf و یا همه ی عکس های یک تمرین را در یک فایل zip ارسال کنید، اینطور نباشد که هر عکس را به صورت جداگانه پیوست کنید و ارسال کنید . لطفا تصویر تمرین ها را واضح قرار دهید.
در نام فایلی که ارسال می کنید شماره تمرین را ذکر کنید. مثلا: hw1-mohseni
با سلام خدمت دوستان عزیز

برای کسب درامد باید در بخش ارسال پست پست هاتون رو ارسال کنید .
بعد آخر ماه به کسانی که مجموع بازدید درآمدی پستشون به بالا تر از ۱۰۰۰ رسیده باشه با فرمول زیردبهشون واریز میشه.
تعداد بازدید * ۱۰
توجه کنید که باید بیشتر از ۱۰۰۰ بازدید درآمدی  داشته باشید و همچنین پست هایی که لینک با تبلیغات دارند یا تبلیغ کانال و ... به هر نحو تایید نمی شوند و باید پست ها در مورد بازی و گیم باشند.
با استفاده از بخش ارسال پست ، پست های خودت
سلام
لطفا سوالات و مطالب خود را در بخش نظرات ارسال بفرمائید، تا بعد از بررسی، به صفحه اصلی وبلاگ ارسال شود.
لطفا قبل از ارسال سوال یا مطلب شرایط ارسال پست در خانواده برتر را مطالعه بفرمائید.
مهمترین قوانین ارسال پست:
1 - قبل از ارسال سوال یا مطلب در وبلاگ جستجو بفرمائید تا با عبارت "قبلا بحث شده!" مواجه نشوید.
2 - سوالی که ارسال شد امکان حذف آن را نخواهید داشت، پس جوانب مختلف را بسنجید.
3 - در سوالی که ارسال می کنید دقت داشته باشید اطلاعاتی ندهید که
برای جلوگیری از این نوع حملات سرویسی به نام ابرآروان وجود دارید که مابین سرور و کاربر قرار دارد و زمانی که درخواستی از طرف کاربر ارسال میشود قبل از آنکه که به سرور ارسال شود اول به ابرآروان ارسال میشود واگر حملات ddos باشد خطا خواهد داد و وارد سایت نخواهد شد.
همانطور که می دانید این مقاله در خصوص آموزش تبلیغات در اینستاگرام است و ما اصول تبلیغات در اینستاگرام را بررسی کردیم. حال وقت آن رسیده است که به معرفی روش های تبلیغات در اینستاگرام بپردازیم :

1.افزایش فالوو
اولین راهی که به ذهن هرکسی ممکن است خطور کند این است که فالوور پیج خود را افزایش دهید ، با روال طبیعی ممکن است کمی طولانی شود و این که افراد پیج شما را پیدا و آن را فالوو کنند ، مسلما نیازمند مدت زمان زیادی است . اما برخی از شرکت ها و سای
ارسال گل و هدیه

ایرانیان خارج از کشور-iranians abroad تنها با یک تماس میتوانید سفارش ارسال گل و یا هدیه برای عزیزانتان در داخل ایران را بفرمایید تا در تایم مورد نظر شما به دست عزیزتان در داخل کشور برسد شماره تماس 00982188656470

حتما بارها در مناسبتهای مختلف آرزو کردید کاش مرکزی و یا موسسه ای یود که با دریافت مبلغی مناسب با سلیقه و سفارش شما برای عزیزانتان در ایران گل و یا هدیه میفرستاد .
شما میتوانید با تماس با موسسه ایرانیار سفارش خود   و بودجه ای که ب
نحوه ارسال عکس و فیلم در اینستاگرام
ارسال عکس و فیلم در اینستاگرام بسیار ساده است .
بر روی آیکن وسطی در نوار منوی پایین که به شکل + است کلیک کنید.
در صفحه ای که باز می شود سه گزینه انتخابی دارید .
گالری  : با این گزینه می توانید عکس و یا فیلمی را از گالری و حافظه داخلی گوشی انتخاب کنید.
عکس : در این حالت می توانید همان لحظه عکس بگیرید و ارسال کنید .
ویدئو : در این حالت می توانید در همان لحظه فیلم بگیرید و ارسال کنید

برای ارسال عکس از گالری می توانید
سامانه پیامک و ارسال اس ام اس گروهی
همزمان با نزدیک شدن به زمان تبلیغات کاندیداهای مجلس شورای اسلامی طرح ویژه انتخابات با ویژگی های زیر ارائه می گردد.

• یکی از روش های اصلی تبلیغات، ارسال پیامک های گروهی تبلیغاتی میباشد بسیاری از کاندیدها در انتخابات یازدهمین مجلس شواری اسلامی ارسال sms گروهی را ابزاری جهت تبلیغات خود قرار داده و با قراردادن هزینه ی اعظمی از بودجه تبلیغاتی خود، شعارهای انتخاباتی و پیام های خود را از طریق سامانه پیام کوت
سوالات خودتون رو درباره خانواده، مسائل شخصی، همسر داری، خواستگاری، دوران عقد، مسائل اجتماعی، ازدواج و ... از طریق بخش نظرات این مطلب برای ما ارسال کنید تا داخل وبسایت زندگی برتر قرار بگیره

لطفا توصیه های زیر رو قبل از ارسال سوال مطالعه کنید:
1- لزومی نداره که مشخصاتتون رو بنویسید و میتونید ناشناس بمونید.
2- سعی کنید سوالتون خیلی کوتاه و یا خیلی بلند نباشه (حداقل 80 و حداکثر 500 کلمه)
نحوه ارسال تمارین
همونطور که در کلاس هم تاکید کرده بودم
تا ساعت 24 امشب فرصت دارید تا 2 تا تمرین طراحی وب رو
به آدرس ایمیل زیر ارسال کنید:
sayadweb11@gmail.com
قوانین ارسال تمرین:
1 - عنوان ایمیل یا همون قسمت Subject، باید اسم و فامیلی شما به صورت کامل باشه
2 - کدهای تمرین اول رو به اسم T1 و تمرین دوم رو به اسم T2 ذخیره و ارسال کنید
3 - اگه از css خارجی استفاده کردین برای هر تمرین، فایل html و css رو با هم zip کنید و اسم فایل زیپ رو طبق مورد 2 نام گذاری کنید و بفرستید
4 - مهلت
آموزش اصولی ارسال گیف در اینستاگرام

طبق آموزش های زیر پیش بروید تا بتوانید گیف های مورد نظر خود را برای دوستان خود در دایرکت اینستاگرام، ارسال نمایید.وارد اپلیکیشن اینستاگرام بشید و مثل همیشه اقدام به ارسال یک استوری کنید.
- آیکون “استیکر” موجود در گوشه سمت راست و بالای صفحه رو لمس کنید.*نکته : این آیکون در عکس فوق و سمت چپ قرار داره.- حال روی گزینه GIF کلیک کنید و میبینید که قابلیت جستجوی فایل گیف نمایان میشود.
ادامه مطلب
با سلام دوستان عزیز این ترینر 113 کارایی دارد که در بازی شما با یک کلید رمز و... را اجرا میکنید.
جهت خرید یک شارژ 1000 تومانی ایرانسل پین کد برای پیج 
amirhosein_jomhor_official در اینستاگرام بفرستید
و در همان وقت برای شما ارسال می شود
و برای اطمینان اول یک پیغام در اینستاگرام بدهید تا یک فایل هدیه جهت اطمینان برای شما ارسال شود و بعد که شارژ را فرستادید ترینر برای شما ارسال می شود.
فایل هدیه:یک برنامه ی پولی بازار یا گوگل پلی برای شما رایگان
به دنبال خرید زمین وسیع با قیمت پایین هستید؟ ما به شما زمین های هکتاری دیجی ویلا را پیشنهاد می کنیم. این زمین هکتاری یکی از پیشنهاد های ما به شماست . اگر در زمینه انبوه سازی و ساخت و ساز فعالیت دارید گزینه خوبی را انتخاب کرده اید. ویژگی مهم زمین های هکتاری وسعت آنها در مقابل قیمت پایین می باشد. زمین های هکتاری برای همه افرادی که برای فعالیت خاصشان نیاز به زمین وسیع دارند بسیار عالی می باشد. انبوه سازان یا کسانی که ایده تولیدات انبوه کشاورزی دا
شارژ 2000 تومنی ایرانسل  دیرین دخت✅ برای همه / جدید1⃣ارسال 1 به 737342  گزینه 1 تایید کنید 2⃣سپس کد 1388097409 به 737342 ارسال کنیدبه ازای هر3دعوت 2000 تومان شارژ دریافت میکنید◀️برای دریافت شارژ  2 بار 1000 را به 737342 ثبت دعوت ارسال 300 به 737332✅ ثبت درجا و شارژدهی آنی☑️سقف شارژ دهی این سامانه 100 هزار تومن ❌ لغو با ارسال L به 737342
 یک حسابدار در طول سال مالی رویداد های مهمی برای ثبت وتنظیم و ارسال این مطالب دارد.
اولین رویداد مهم برای یک حسابدار ارسال لیست بیمه  اسفندو لیست عیدی کارکنان از سال مالی قبل در پایان فروردین سال جاری می باشد .
رویداد بعدی ارسال اظهارنامه ارزش افزوده زمستان در پایان فروردین می باشد.سپس ارسال معاملات فصلی در 15 اردیبهشت می باشد.
لیست بیمه مربوط به هر ماه یکماه بعد ارسال می گردد. یعنی درپایان ماه اردیبهشت بیمه فرودین تنظیم و ارسال میگردد.
درپ
در پایتون ارسال اشیای تغییرناپذیر (Immutable) به مانند انواع بولین، اعداد، رشته و تاپل به تابع، باعث بروز رفتاری مشابه با شیوه by value می‌شود ولی در مورد ارسال اشیای تغییرپذیر (Mutable) به مانند انواع لیست، دیکشنری و مجموعه اینگونه نخواهد بود.

برای جلوگیری از تغییر اشیای تغییرپذیر درون تابع، می‌توان یک کپی از این نوع اشیا را ایجاد و سپس به صورت آرگومان به تابع ارسال کرد:
>>> def f(a):
... a[0] = 3
... print(a)
...
>>> b = [1, 2]
>>> f(b[:]) # Pass a copy
[3, 2]
>>
شارژ 1000 تومانی محدود #ایرانسلمحدود /  برای کسانی که نگرفتن 1️⃣ ارسال 1 به 7389852️⃣ پیامی رو گوشی شما نمایش داده می شود که گزینه 1 رو بزنید☑️خط به صورت مستقیم  با تاخیر شارژ میشههزینه : 300 تومان(بدون شارژ هم میشه) لغو  با ارسال L
738985 تموم شد دیگه کسی نفرسته ❌❌با ارسال L به 738985  لغوکنید
شارژ 1000 تومانی محدود #ایرانسلمحدود /  برای کسانی که نگرفتن 1️⃣ ارسال 1 به 7388492️⃣ پیامی رو گوشی شما نمایش داده می شود که گزینه 1 رو بزنید☑️خط به صورت مستقیم  با تاخیر شارژ میشههزینه : 300 تومان(بدون شارژ هم میشه) لغو  با ارسال L
738849 تموم شد دیگه کسی نفرسته ❌❌با ارسال L به 738849  لغوکنید
توضیحات فایل
کاربران عزیز ، در این بخش پاورپوینت آشنایی با ایمیل مارکتینگ در ۲۲ اسلاید قابل ویرایش در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است که می توانید پس از پرداخت هزینه به صورت آنلاین، این محصول را دریافت کنید.
جهت آشنایی شما عزیزان با محتوای پاورپوینت آشنایی با ایمیل مارکتینگ ،متن چند تا اسلاید را قرار می دهیم .
محتوای اسلاید ۲
مقدمه
از زمانی که اولین ایمیل در سال ۱۹۷۲ ارسال شد، تا امروز که inboxها روزانه میزبان میلیاردها ایمیل هستند، مردم تغ
در بین تمامی تکنیک های سئو لینک سازی PBN بهترین و جدید ترین تکنیک سئو 2020 بوده که میتواند در کمترین زمان بیشترین بازدهی را داشته باشد ، از آنجایی که گوگل حسایت بالایی نسب به لینک های سایت دارد در این نوع لینک سازی در قالب رپورتاژ آگهی شک رنک هیچ تهدیدی برای وب سایت شما در پی نخواهد داشت .
لینک سازی PBN چیست؟بک لینک پی بی ان (PBN) خلاصه شده ی عبارت Private Blog Networks به معنای شبکه ی خصوصی وبلاگ ها است.پس برای لینک سازی به سبک PBN نیاز به یک شبکه ی وبلاگی با هویت
به استناد سایت آیین دادرسی دینا رئیس مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضاییه گفت: ثبت و ارسال لایحه حقوقی به صورت غیرحضوری ، امکان پذیر شد . با عملیاتی شدن این خدمت جدید پیش بینی می‌شود تا میزان زیادی از مراجعه حضوری به دفاتر خدمات الکترونیک قضایی و محاکم کاسته شود . برای مشاهده امکان ارسال غیرحضوری لوایح بر روی لینک زیر کلیک کنید :

www.heyvalaw.com/web/news/view/53/امکان-ارسال-غیرحضوری-لوایح.html
زبان آموز گرامی، پیش ثبت نام شما جهت ارائه یک جلسه آنلاین آموزشی به مدت 90 دقیقه می باشد! لطفا اطلاعات مورد نظر را به طور کامل و صحیح ارسال نمائید. لطفا پس از ارسال فرم زیر تنها یک پیامک جهت اطلاع رسانی از ثبت نام خود به شماره من 09907252617 ارسال کنید. توجه داشته باشید که شماره همراهی که توسط آن به من پیامک ارسال می نمائید، باید با شماره مندرج در فرم یکی باشد. در غیر این صورت ترتیب اثر داده نخواهد شد.
سلام
خیلی ها گویا در ارسال پیام دچار مشکل شدند، کار بسیار ساده ای هست مطابق تصویر و نوشته زیر عمل کنید.
ارادتمند
نحوه ی ارسال پیام در وبلاگ : ۱. به قسمت ارسال نظر می رویم .
۲. نام خود را می نویسیم.
۳.متن پیام مورد نظر را می نویسیم.
۴. گزینه ی ارسال را می زنیم.
 به همین راحتی می تونین نظرات ، انتقادات و پیشنهاداتتون رو با من درمیان بگذارید.
شما عزیزان میتوانید در کانال لیمو اَپ عضو شوید و در مسابقه ۳۰.۰۰۰ تومانی برنامه گلدون عضو شوید .
جهت شرکت کافی است از زیبا ترین گل خود عکس بگیرید و برای ما ارسال کنید .
مسابقه بین ۱۰ گل برتر ارسال شده به صورت نظرسنجی برگزار خواهد شد .
عضویت در کانال تلگرام لیمو اَپ
ارسال عکس گل جهت شرکت در مسابقه
اسکریپت  بکار رفته در قالب وردپرس ، هرزنامه ارسال می کند همانند  وردپرس، کتابخانه هایش نیز  روز به روز محبوب تر می شوند. هم توسعه دهندگان تازه کار و هم باتجربه ها قالب هاو افزونه هایی را طراحی می کنند، که دسته بندی های متنوعی را ایجاد می کند.  با وجود اینکه این تنوع برای … مشکل ارسال ایمیل های Spam در وردپرس
منبع : وبلاگ ایران سرور
کلیه شرکت کنند گان در جشنواره تولید محتوا  جهت ار سال اثر به دبیرخانه جشنواره می توانند اثر خود را درقالب لوح فشرده که کد رهگیری روی آن نوشته شده باشدبه کارشناس فناوری اداره منطقه خود تحویل دهند  لازم به ذکر است که برای ارسال آثار نیازی به چاپ و ارسال  فرم ثبت نام نخواهد بود
ارسال پست به صورت تکی و گروهی آن هم به صورت زماندار یکی از ویژگی هایی است که یک ربات خوب و هوشمند دارد. در یک ربات هوشمند شب و روز معنایی ندارد و همیشه آماده خدمت رسانی میباشد. در ربات مد نظر خود حتما این قابلیت وجود داشته باشد.
بعضی از ربات ها مانند ربات اینستاداب پا را فراتر گذاشته و شما را از ارسال پست بی نیاز میکند. ربات هوشمندی مثل اینستاداب پست هایی را که بیشترین لایک وکامنت دارند را شناسایی میکند و آنها را دانلود کرده و سپس از آن ویدیوها
صنایع لاستیک سازی پارسین صنعت با ارائه خدمات مشاوره ایی و همچنین تولید قطعات لاستیکی و پلیمری در ابعاد مختلف از جمله ورق های لاستیکی، دیافراگم، قطعات لاستیکی، نوارهای پلاستیکی و اسفنجی و …در ابعاد وسیع و کوچک این رسته صنعتی را انتخاب کرده است. به عنوان سرآغاز این حرکت با تولید انبوه، مورد توجه دست اندرکاران این حوزه قرار گرفت است.  پارسین صنعت برای کیفیت محصولات خود از استانداردهای جهانی همچون ASDM پیروی می کند. تمام خواست این مجموعه بر آن
قابل توجه عزیزانی که کتاب سفارش می‌دهند:
▪️ تعداد 1 جلد، با پست پیشتاز ارسال می‌گردد.▪️ تعداد بیشتر، با پست تیپاکس ارسال می‌گردد.
✍️ در هر دو روش، کتاب‌ها بعد از ارسال مشخصات حداکثر طی 3 یا 4 روز کاری بدست شما خواهد رسید.
آدرس کامل پستی:کدپستی:نام گیرنده:شماره تماس گیرنده:
نام هنرستان (اختیاری):
تعداد کتاب تخصصی: (عادی/فنری)تعداد کتاب عمومی: مبلغ واریزی:تصویر رسید واریز وجه:
برای دریافت شماره حساب، پیام دهید.@SaeedMirbagheri

@KonkorFanni⭕️⭕️⭕️
صنایع لاستیک سازی پارسین صنعت با ارائه خدمات مشاوره ایی و همچنین تولید قطعات لاستیکی و پلیمری در ابعاد مختلف از جمله ورق های لاستیکی، دیافراگم، قطعات لاستیکی، نوارهای پلاستیکی و اسفنجی و …در ابعاد وسیع و کوچک این رسته صنعتی را انتخاب کرده است. به عنوان سرآغاز این حرکت با تولید انبوه، مورد توجه دست اندرکاران این حوزه قرار گرفت است.  پارسین صنعت برای کیفیت محصولات خود از استانداردهای جهانی همچون ASDM پیروی می کند. تمام خواست این مجموعه بر آ
  آرتاپیامک،دائمی،پیشرفته،استفاده آسان بدون داشتن دانش فنی بابهترین قیمت،بهترین تعرفه،ارسال فوری حتی به بلک لیست،باکیفیت ودقیق
بهترین وموثرترین روش تبلیغات، گزارش ارسال دقیق وبرگشت هزینه پیامک های ارسال نشده
باهدایای ویژه برای مشترکین و پشتیبانی 24ساعته حتی در ایام تعطیل
خریدآنلاین وفعالسازی درچنددقیقه امکان مشاهده امکانات و فضای پنل قبل از خریدبا پنل آزمایشی دمو جهت مشاهده پنل آزمایشی دمو وخریدسامانه پیامکی وارد وب سایت ماشوید
شما عزیزان میتوانید در کانال لیمو اَپ عضو شوید و در مسابقه ۳۰.۰۰۰ تومانی برنامه گلدون شرکت کنید .
جهت شرکت کافی است از زیبا ترین گل خود عکس بگیرید و برای ما ارسال کنید .
مسابقه بین ۱۰ گل برتر ارسال شده به صورت نظرسنجی برگزار خواهد شد .
عضویت در کانال تلگرام لیمو اَپ
ارسال عکس گل جهت شرکت در مسابقه
همیشه برای برای کار با ماژول هایی که از دستورات AT پشتیبانی می کنند، به یک نرم افزار پورت سریال نیاز هست.
در اکثر نرم افزار های موجود قابلیت باز کردن پورت و ارسال دستور و مشاهده جواب ماژول فراهم هست.
اما در کار بیشتر با دستورات AT نیاز به امکانات بیشتری هست.
مثلا برای ارسال اس ام اس توسط ماژول sim800 نیاز هست چند تا کامند ارسال شود.
به کمک نرم افزار ATCenter که در زیر لینک دانلود و لینک گیت اون گذاشتم می تونید به راحتی کامند ها را از قبل ذخیره و فقط با دو
توسط این برنامه می‌توان فایل یا متن از طریق شبکه منتقل نمود:
۱-ارسال متن:
در گیرنده دستور زیر زده شود:
nc -l -p PortNumber
در سمت فرستنده نیز دستور زیر زده شود:
echo "TEXT" | netcat  [Destination] PortNumber
2-ارسال فایل:
درسمت گیرنده دستور زیر زده شود
nc -l -p 1234 > out.file
در سمت فرستنده نیز دستور زیر زده شود
nc -w 3 [destination] 1234 < out.file

3-ارسال فایل-فشرده سازی
درسمت فرستنده دستور زیر زده شود
tar cfp - /some/dir | compress -c | nc -w 3 [destination] 1234
در سمت گیرنده نیز دستور زیر زده شود
nc -l -p 1234 | uncompress -c | tar xvfp
در جهت افزایش کارایی وبلاگ،نظرات و پیشنهادات خودتان را ارسال کنید. 

راه های ارتباطی :

1-ارسال نظرات در پایین هر مطلب >>> سمت چپ >>> قسمت "نظر" .  این شیوه هم میتوانید خصوصی ارسال کنید و هم میتواند عمومی باشد.

2- در سربرگ تماس با من نیز میتوانید نظرات خود را ارسال کنید با این تفاوت که در این حالت خصوصی ارسال خواهد شد و بنده نمیتوانم در خود وبلاگ پاسخ شما را بدهم و اگر ایمیل خود را ثبت کرده باشید برای بنده ممکن است تا از طریق ایمیل پاسخت
فروش انواع کیف ،کفش به صورت عمده و تک  ارسال به تمام نقاط ایران با کمترین هزینه ارسالارسال رایگان تهران: تهران-سراه افسریه-20 متری افسریه-بین 15 متری اول و دوم-پاساژ بزرگ افسریه-طبقه(1-) -پلاک29تماس با ادمین،انتقاد و پیشنهاد
لینک کانال فروشگاه کیف و کفش تلگرام
پنل پیامک تبلیغاتی آرتا،دائمی،پیشرفته،استفاده آسان بدون داشتن دانش فنی، بابهترین قیمت،بهترین تعرفه،ارسال فوری حتی به بلک لیست،باکیفیت بالا و دقیق
بهترین وموثرترین روش تبلیغات، گزارش ارسال دقیق وبرگشت هزینه پیامک های ارسال نشده
خریدآنلاین وفعالسازی درچنددقیقه امکان مشاهده امکانات و فضای پنل قبل از خریدبا پنل آزمایشی دمو جهت مشاهده پنل آزمایشی دمو وخریدسامانه پیامکی وا
شرکت سایما از آن دست شرکتهایی است که راه خود را در میان محبوبیت کاربران به خوبی باز کرده است این شرکت با تجربه خود به خوبی نسبت به تقاضای بازاری که در آن فعالیت دارد آگاهی دارد و هر محصولی که ارائه می کند با توجه به گروهی از متقاضیان و کاربران این حوزه مواجه می شود. تفاوت سلیقه در حوزه کوادکوپترها همانند هر حوزه دیگری در دنیا وجود دارد عده ای دوست دارند یک برد کوپتر با ابعاد بزرگ داشته باشند و دوربین با کیفیتی روی آن ببندند بعد از تو دیگر ترجی
چه انبوهی در اطرافت ساخته اند. از همه رقم آمده اند به استقبالت: پیر و جوان و زن و مرد. هرکدام یک گوشی به دست دارند و به خیالشان، تو را در خویش غرق کرده اند! اما در حقیقت، خود در تو غرق شده اند، در لبخند دل ربایت. و چه ساده ای تو که بی هیچ واسطه و هیچ رمز عبوری، در اختیار مردمت هستی. پاره ای از تن شان شده ای. شاید هم آنها پاره ای از تن تو. از آن سوی، بچه ها با اوج سادگی خویش تو را می خوانند: سردار!نه حاج قاسم صدایت میزنند، نه آقای سلیمانی و نه عموجان. سرد
شرکت سایما از آن دست شرکتهایی است که راه خود را در میان محبوبیت کاربران به خوبی باز کرده است این شرکت با تجربه خود به خوبی نسبت به تقاضای بازاری که در آن فعالیت دارد آگاهی دارد و هر محصولی که ارائه می کند با توجه به گروهی از متقاضیان و کاربران این حوزه مواجه می شود. تفاوت سلیقه در حوزه کوادکوپترها همانند هر حوزه دیگری در دنیا وجود دارد عده ای دوست دارند یک برد کوپتر با ابعاد بزرگ داشته باشند و دوربین با کیفیتی روی آن ببندند بعد از تو دیگر ترجی
ارسال گل برای عزیزانتان را به ما بسپارید.
ارسال انواع گل، باکس گل، سبد گل، دسته گل و گلدان 
ارسال تاج گل تسلیت و ترحیم 
ارسال تاج گل افتتاحیه و تبریک
برای بازدید از محصولات به وبسایت ما به ادرس: https://golcode.com
و یا به کانال ما در تلگرام به آدرس:https;//t.me/golcodeservice
و یا به صفحه اینستاگرام شرکت به آدرس:https://instagram.com/golcode
مراجعه فرمائید و سفارش گذاری را به دو هر دو صورت آنلاین و یا در صورت تمایل  از طریق تماس فوری انجام دهید.

تنها نشدم. خسته هم کلاً نبودم. فقط زیر چند خروار دلتنگی گیر افتادم. فکر کردم. مهستی گوش دادم. فکر کنم نتیجه داد. شایدم بدتر شد. باید یه تایمی بذارم برای تخلیه شدن از این انبوه فکر. امروز هومان حرف قشنگی زد: انقد سرمون شلوغه و بدبختیم که وقت به‌گا رفتن هم نداریم.
پنل پیامک تبلیغاتی آرتا،دائمی،پیشرفته،استفاده آسان بدون داشتن دانش فنی

بابهترین قیمت،بهترین تعرفه،ارسال فوری حتی به بلک لیست،باکیفیت بالا و دقیق

خریدآنلاین وفعالسازی درچنددقیقه

امکان مشاهده امکانات و فضای پنل قبل از خریدبا پنل آزمایشی دمو جهت مشاهده پنل آزمایشی دمو وخریدسامانه پ
یک سوال درمورد امام زمان (عج) دارم میترسم بپرسم.
لطفا اگر کسی که عالم و اهل دانش و اندیشه است -و میتونه همراهیم کنه ، قضاوتم  نکنه و
 پاسخی با زاویه دید خودش و همینطور نسبت به مطالعاتش به من بده- در اینجا حاضره، حمایتم کنه.
این بار مطلبم رو تو صفحه ی خودم ارسال نمیکنم.
این یک ساختار شکنی است. این مطلب من نه رمز داره و نه عمومی. 
 به صورت خصوصی و انبوه تقدیم میشه.
منتظرم . لطفا!.
پینوشت: لطفا منو ببخشید من از قبل میدونم که این سوالم رو باید از کدام  د
شارژ 1000 تومانی همراه اول / سامانه کی برد✅برای همه / جدیدبا شارژ صفر هم میشه شرکت کنید1⃣ ابتدا رو لینک زیر کلیک کنیدhttp://cg.yourcube.ir/appkibord/sub/land/1/step1/ref/p?invcode=13651586252⃣ شماره خودتون رو وارد کنید و کد فعالسازی رو وارد کنید ثبت دعوتی‌ها ارسال 300 به 307353 دریافت شارژ ارسال 1000 به 307353 تا سقف 200 هزار تومان به ازای هر 1 نفر 1000 تومان✅ ثبت درجا و شارژدهی آنی نیاز به نصب اپلیکیشن نیست لغو سامانه ارسال OFF و OFF1  به 307353
چه انبوهی در اطرافت ساخته اند. همه به پیشواز تو آمده اند: پیر و جوان و زن و مرد. در آن هیاهو، شاید گمان شان این باشد که تو را در خویش غرق ساخته اند! اما در حقیقت، خودشان در تو غرق شده اند، در آن لبخند دل ربایت. و چه ساده ای تو که بی هیچ واسطه و هیچ رمز عبوری، شانه به شانه ی مردمت ایستاده ای. پاره ای از تن شان شده ای. شاید هم آنها پاره ای از تن تو. از آن سوی، بچه ها با صفا و صمیمیتی وصف ناشدنی تو را صدا میزنند: سردار!یعنی از میان القاب گوناگون تو، «سردار
#مجددفعال_شدمخصوص کسانیکه نزده اندشارژ66هزارتومانی همراه اول
1-ارسال 6614689 به 30736
2-سپس ارسال کد داخل پیام به 30736دعوت نفر اول  1000 تومان3 نفر بعدی 5 هزار تومان5 نفرهای بعدی 10هزار تومان تا سقف 66 هزار تومان
دریافت شارژ ارسال checkout به 30736هزینه روزانه ۵۰۰تومن ✅شارژدهی بصورت پین 
 لغو ارسال offوoff۱ به 30736❇️شارژرایگان میخوای بیا تو❇️کانال تلگرامی ماhttps://t.me/joinchat/AAAAADvSoDH2zbJnbrjBRw
❇️ کانال شارژمادر #تلگرام #سروش@mci_irancell_rrightel
علی یاسینی تبر ، دانلود آهنگ علی یاسینی تبر ، Download Music Ali Yasini Tabar ، به همراه متن ترانه آهنگ تبر میریزه بهم انگار همه چی / صورتت که میوفته یادم چیزی نمونده واسم عمر و جونو / همشو پای تو دادم بس که سادم
 دانلود آهنگ تبر علی یاسینی
علی یاسینی تبر ، دانلود آهنگ علی یاسینی تبر ، Download Music Ali Yasini Tabar ، به همراه متن ترانه آهنگ تبر میریزه بهم انگار همه چی / صورتت که میوفته یادم چیزی نمونده واسم عمر و جونو / همشو پای تو دادم بس که سادم
 دانلود آهنگ تبر علی یاسینی
سلام
فقط سوالاتی ارسال خواهند شد که مربوطه به اجتماع ، اقتصاد خانواده ، کسب و کار ، آینده ی شغلی رشته ی ... و ... باشند . 
به طور خلاصه سوالاتی که جنبه ی شخصی دارند را در این صفحه ارسال نفرمائید ، به بیانی دیگر سوالاتی ارسال خواهند شد که نفع آن علاوه بر سوال کننده ، برای سایر افرادی که مشکلی مشابه دارند نیز مفید واقع شود . 
لطفا شرایط ارسال سوال رو در آدرس زیر مطالعه بفرمائید :
شرایط ارسال سوال
مطرح کردن مسائل مربوط به روابط زناشویی جنسی ممنوع است
با گسترش رادیو و تلویزیون و قبل از توسعه‌ی علم الکترونیک و دیجیتال، اصطلاح رسانه های الکتریکی یا Electric Media مطرح شد.بزرگان و تحلیل‌گران رسانه از همان زمان، بحث فراگیر شدن رسانه و دسترسی انبوه به محتوا و رسانه را مورد توجه قرار دادند.نورمن آنجل، مارشال مک لوهان،  ژان بودریار، نیل پستمن و اروینگ گافمن از جمله افرادی بودند که چالش محتوا را در عصر رسانه های الکتریکی مطرح می‌کردند.اما طبیعتاً چون در آن مقطع، تولید محتوا هم‌چنان محدود به بخش کو
سایت های ارسال آگهی رایگان مزایای ارسال SEO طبقه بندی شده؟ کتاب کار SEO دارای عنوانی توصیفی است که برای خدمت به هدف جلب توجه مخاطبان مورد نظر یا هدف ، باید مؤثر و خلاقانه باشد. سپس شامل جزئیات کسب و کار شما یا موضوعی است که شما باید بر روی پروتکل های تجاری خود …The post 20+ لیست فلوریدا از سایت های تبلیغات طبقه بندی رایگان 2020 appeared first on باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب.
via باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب https://ift.tt/2VzaQkH
مشاهده مطلب در کانال

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بهترین دعانویس تهران,09016408686